06.05.2015

Наразі вже дібрано 83 об’єкти комунальної та державної власності, які можливо відремонтувати для розміщення переселенців. До цього переліку увійшли пансіонати, інтернати, санаторії та гуртожитки, де тимчасово можуть отримати дах над головою переселенці, а також лікарні, дитячі садки та школи, які покликані забезпечити їм комфортні умови проживання. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Більшість об’єктів розміщені у великих промислових містах Дніпропетровщини: Кривому Розі, Павлограді, Дніпродзержинську, Дніпропетровську, Нікополі та Новомосковську.

Ремонтні роботи на 15 з цих об’єктів, що знаходяться у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Вільногірську та Жовтих Водах вже розпочаті. Фінансуються вони за рахунок гранту ЄС у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Очікується, що вже у жовтні в цих реконструйованих будинках зможуть оселитися 2 тисячі переселенців.

Ще 10 об’єктів будуть відремонтовані у рамках співробітництва з німецьким банком KFW. Наразі проводяться переговори з визначення цих об’єктів.