06.05.2015

6 сімей військовослужбовців, які загинули в АТО, отримали власне житло в Павлограді, Кривому Розі, а також у с. Грузьке Криворізького району. На сьогодні на квартирному обліку в територіальних органах Дніпропетровської області перебувають 63 сім'ї загиблих військовослужбовців. Про це повідомили в департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зазначимо, що право на отримання житла мають сім’ї військовослужбовців - учасників АТО, а також родини, які втратили годувальника.

Для того, щоб стати на облік та оформити відповідні документи потрібно перш за все звернутися до виконкому за місцем проживання або за місцем роботи (якщо підприємство має житловий фон). Особі, що має намір стати на квартирний облік, повідомлять, який пакет документів їй необхідно подати.

Отримати консультацію з цього питання можна в Інформаційному центрі для учасників та постраждалих в АТО (Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, облдержадміністрація) або за телефоном (056) 742-85-09 ( з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00).