06.05.2015

Сьогодні, 5 травня, до Міністерства інфраструктури завітав Державний секретар Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнер Бомба з тридцятьма кращими німецькими експертами з метою обмінятися досвідом та надати технічну допомогу українським спеціалістам у реформуванні транспортної системи країни.

Протягом дня профільні заступники Міністра інфраструктури проведуть зустрічі робочих груп у складі українських і німецьких експертів з питань залізничного транспорту, дорожнього господарства і судноплавства внутрішніми водними шляхами. Мета - обговорити інвестиційні можливості інфраструктурних проектів України, перейняти успішний досвід європейців та розробити дорожню карту подальшої співпраці сторін. Результатом роботи фахівців стануть заплановані спільні заходи з розвитку співробітництва у сфері транспорту та конкретні кроки для їх реалізації.

Візит німецької делегації відбувся завдяки ініціативі Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського та Федерального Міністра транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Александра Добріндта за сприяння Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні Крістофа Вайля.

Підсумки переговорів робочих груп будуть оголошені сьогодні о 15:00 на заключній зустрічі, в ході якої Андрій Пивоварський і Райнер Бомба підпишуть спільне комюніке про подальшу роботу держав в цьому напрямку.