07.05.2015

5 травня  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджану Ейнуллою Мадатлі, в ході якої сторони обговорили поточні питання українсько-азербайджанського співробітництва у сфері молодіжної політики та спорту.

Ейнулла Мадатлі поінформував Міністра про підготовку міста Баку до проведення у червні цього року перших Європейських спортивних ігор. Пан Мадатлі зауважив, що уся інфраструктура, як спортивна, так і готельна та транспортна, вже готова для зустрічі учасників і гостей заходу.

У свою чергу Ігор Жданов поділився інформацією щодо підготовки збірної команди України до участі найбільшій спортивній події цього року.

Також сторони обговорили питання, пов’язані із участю українських спортсменів в Іграх, зокрема щодо отримання сприяння азербайджанської сторони у питаннях спрощеного перетину кордону членами української делегації, участі перших осіб держави та керівництва Міністерства у церемоніях відкриття і закриття Ігор.

Довідково

З 12 по 28 червня 2015 року у м. Баку (Азербайджанська Республіка) відбудуться І Європейські ігри. Понад 6 тисяч атлетів з 49 країн Європи в 19 видах спорту розіграють 253 комплекти нагород. На І Європейських іграх в 11 видах спорту будуть розіграні ліцензії на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Станом на 28 квітня 2015 року збірна команда України буде представлена 241 атлетом.