07.05.2015

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус 7 - 8 травня  здійснить робочу поїздку до Брюсселю, де візьме участь у першому Міністерському засіданні Східного партнерства з питань торгівлі та проведе низку зустрічей на найвищому рівні у європейських інституціях.

Програмою візиту передбачені зустрічі Айвараса Абромавичуса з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом та Головою Комітету з міжнародної торгівлі Європейського Парламенту Берндом Ланге.

Під час Міністерської зустрічі Східного партнерства з питань торгівлі відбудеться дискусія стосовно умов, необхідних для успішного розвитку торговельної складової Східного партнерства, йтиметься про можливості та виклики, що впливають на торгівлю між країнами. Також учасники заходу планують обговорити спільні кроки ЄС і його партнерів, спрямовані на забезпечення ефективного впровадження поглиблених і всеохоплюючих зон вільної торгівлі.

Айварас Абромавичус поінформує європейських колег про хід економічних реформ в Україні, зокрема, про подальші кроки з дерегуляції бізнес-середовища. Також обговорюватимуться питання підготовки до імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, починаючи з 1 січня 2016 року.