08.05.2015

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з керівником зовнішньополітичного відомства Республіки Сінгапур Касивішванатаном Шанмугамом.

Під час зустрічі сінгапурську сторону було ознайомлено із ситуацією на Сході України, зокрема у контексті імплементації Мінських домовленостей, а також останніми кроками українського Уряду, спрямованими на глибоке та системне реформування всіх сфер життя Української держави.

Міністри погодилися із необхідністю підтримки позитивної динаміки двосторонніх відносин та імплементації домовленостей, досягнутих в ході візиту Президента України Петра Порошенка до Сінгапуру в грудні 2014 року.

К.Шанмугам висловився за більш широку участь України у Програмі співробітництва Сінгапуру, яка передбачає передачу передового світового досвіду у сферах державного управління, боротьби з корупцією, суддівства та юриспруденції, освіти тощо.

Глава МЗС Сінгапуру також висловив зацікавленість в ознайомленні сінгапурських фахівців з українським досвідом в сфері ядерної енергетики.

Сторони обмінялись думками щодо низки питань глобальної та регіональної проблематики.