08.05.2015

У середу, 6 травня, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрівся із Віце-президентом ЄБРР з питань політики та партнерства Філіпом Ле Уеру. Зустріч відбулася у рамках Форуму приватного сектору щодо продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону, що проходив 5-6 травня у місті Барселона (Іспанія).

Проекти, які реалізуються в Україні за фінансової підтримки ЄБРР, є важливими для розвитку вітчизняного сільського господарства. У 2014 році підприємствам аграрної галузі було надано кредитних ресурсів на загальну суму 251 мільйон доларів США.

Олексій Павленко наголосив, що розвиток динамічної, конкурентної та інклюзивної аграрної галузі є запорукою продовольчої безпеки у світі та Середземноморському регіоні зокрема.

Також сторонами були обговорені перспективи проведення в головному офісі ЄБРР (м. Лондон) конференції на підтримку агросектору України. Попередня зустріч із керівництвом ЄБРР у м. Лондон у березні 2015 року заклала основи для нових інвестиційних проектів.