08.05.2015

6 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко провів зустріч із заступником генерального директора FAO з питань технічного співробітництва Лораном Тома. Зустріч відбулася у рамках Форуму приватного сектору щодо продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону, що проходив 5-6 травня у місті Барселона (Іспанія).

У ході зустрічі Міністр Олексій Павленко наголосив, що стабільність і сталий розвиток Середземномор’я важко досягти без забезпечення продовольчої безпеки.

Продовольча та сільськогосподарська організація (Food and Agriculture Organization, FAO) - це міжнародна організація під патронатом ООН, що займається проблемами розвитку сільського господарства у світі.

Пріоритетними напрямами співробітництва між FAO та Мінагрополітики України є підвищення стійкості продовольчої безпеки у світі, а також всебічна підтримка суб’єктів малого підприємництва у сільському господарстві.

Довідково

FAO передбачила майже $800 000 внутрішніх наявних ресурсів організації на фінансування 2 проектів: TCP/UKR/3502 і SFER / GLO/001/MUL. У рамках даних проектів планується закупівля насіння та кормів на внутрішньому ринку країни для вразливих домогосподарств, які знаходяться у постраждалих від конфлікту сільських районах Донецької та Луганської областей. За оцінками, це допоможе більше 1300 домогосподарствам.