13.05.2015

12 травня Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів зустріч з представниками місії МВФ на чолі з керівником місії Ніколаєм Георгієвим та постійним представником МВФ в Україні Жеромом Ваше.

У ході зустрічі сторони обговорили питання реалізації Меморандуму між Україною та МВФ та подальше реформування соціальної сфери. Зокрема, йшлося про реформу системи субсидій та пільг.

За словами Павла Розенка, Уряд вже здійснив низку важливих кроків щодо наведення порядку в системі пільг. «З 1 липня 2015 року державна соціальна допомога буде надаватися в залежності від доходу людини. Скасовано пільги суддям, прокурорам та іншим так званим VIP-пільговикам, а також ліквідовано неефективні пільги. За нашими розрахунками, це дасть змогу зекономити близько 1 млрд. грн. бюджетних коштів», -  зазначив Міністр.

У свою чергу, керівник місії Ніколай Георгієв відзначив важливу роль Міністерства соціальної політики у процесі розробки та реалізації реформ в Україні. Сторони також домовилися про проведення окремої зустрічі щодо обговорення пенсійної реформи.