13.05.2015

14 травня 2015 року у м. Київ на високому представницькому рівні відбудеться міжнародний захід, організований Фондом розвитку конкуренції за підтримки Антимонопольного комітету України.

О 12.10 запланована  прес-конференція ключових спікерів заходу.

Місце проведення: Готель «Київ», вул. Грушевського, 26/1.

Тривалість заходу – з 9.30 до 16.00, реєстрація о 9.00

Акредитація ЗМІ проводиться до 18.00 13 травня за тел.: 251-62-91, 251-62-90, або pazychenko@amcu.gov.ua

У заході планується участь міжнародних експертів, зокрема, керівника відділу конкуренції ОЕСР Джона Девіса, керівника підрозділу конкурентного законодавства та споживчої політики, ЮНКТАД Хуана Луїс Круселегі, керівника підрозділу конкурентного законодавства та споживчої політики Конференції ООН із питань торгівлі та розвитку (1998-2015), ЮНКТАД Хасана Какайя, представника Секретаріату Енергетичного Співтовариства Розети Карова, а також в.о. Голови Антимонопольного комітету України Миколи Бараша, Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, в.о. Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка, Голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, Голови Правління Фонду розвитку конкуренції Сергія Цівкача, Голови Експертної ради Фонду розвитку конкуренції Олександра Мельниченка та членів Експертної ради Фонду розвитку конкуренції Сергія Єрмілова і Валерія Геєця та ін.

У рамках заходу передбачено проведення круглих столів, на яких будуть обговорюватися питання, зокрема щодо розвитку конкуренції на ринку природного газу з метою започаткування постійно діючої платформи для напрацювання пропозицій по вдосконаленню стану конкуренції на цьому ринку.

Друге засідання круглого столу буде присвячене ролі Антимонопольного комітету України, конкурентної політики та законодавства на сучасному етапі економічних реформ в Україні з метою обговорення ролі та сфери відповідальності Антимонопольного комітету України, конкурентного права та політики в реформах, оголошених в країні, для сприяння більш ефективній взаємодії між інститутами державної влади під час їх реалізації.

a