14.05.2015

У рамках робочого візиту до Франції в середу, 13 травня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відвідав штаб-квартиру Організації економічного співробітництва і розвитку та провів зустріч з Генеральним секретарем Анхелем Гурріа.

Глава Уряду обговорив з Генсеком ОЕСР перспективні напрями розвитку співпраці в рамках нещодавно підписаного Меморандуму про співробітництво. Йдеться, зокрема, про допомогу з боку ОЕСР у залученні інвесторів в українську економіку, зважаючи на оголошену Урядом України масштабну приватизацію. Іншою важливою темою є боротьба з корупцією, в тому числі через стажування і тренінги для фахівців із розслідування податкових злочинів і фактів відмивання грошей.

Прем'єр-міністр України відзначив принципову позицію ОЕСР, яка об'єднує найпотужніші економічно держави світу, в припиненні взаємодії з Російською Федерацією через агресивну політику Кремля в Україні.

Очікується, що 16 червня в ОЕСР відбудеться день України, у ході якого держави-члени Організації обговорять нові спільні проекти на підтримку України.

На завершення візиту до штаб-квартири Арсеній Яценюк зробив запис у книзі почесних гостей Організації.