14.05.2015

У середу, 13 травня, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко взяв участь в інвестиційній конференції “New Ukraine”, організованої Empire State Capital Partners. Учасниками заходу стали більше 300 представників вітчизняних та закордонних компаній.

У рамках першої панелі учасники обговорили перспективи розвитку України, можливі перешкоди та шляхи їх подолання.

«Зараз в Україні склалися сприятливі умови для співпраці між Парламентом, Урядом та бізнесом. Одним із пріоритетних напрямів нашої роботи є дерегуляція, яка надасть підприємцям більше можливостей для вільного розвитку. Міністерством уже було реалізовано більше 50 якісних змін, що спрощують умови ведення бізнесу в Україні», - підкреслив Олексій Павленко під час свого виступу.

За словами очільника аграрного відомства, українська економіка є недокапіталізованою. Тому однією із цілей Мінагрополітики України є залучення іноземних інвестицій до реалізації таких проектів, як відновлення судноплавства річками Дніпро та Південний Буг, створення та модернізація зрошувальних систем на Півдні України, розвиток виробництва біопалива.

«Україна є відкритою до нових напрямів співпраці у аграрному секторі. Зараз – найкращий час інвестувати в Україну», - наголосив Міністр Олексій Павленко.