14.05.2015

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 6,2 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 24 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 1 досудове розслідування та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 11 позовів на загальну суму понад 1 млн грн.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 42 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 1 особу звільнено із займаної посади.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 44,2 млн грн.