15.05.2015

Працівники внутрішньої безпеки УМВС в Полтавській області спільно з представниками прокуратури та СБУ 13 травня затримали двох міліціонерів за вимагання та одержання ними неправомірної вигоди.

Зокрема, в Полтаві затриманий працівник одного із слідчих підрозділів, який отримав 2 тисячі доларів США за непритягнення особи до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження. А в Кременчуці затриманий помічник дільничного, який отримав2 тисячі гривень неправомірної вигоди за непритягнення до кримінальної відповідальності місцевогожителя.

За обома фактами прокуратурою відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняттяпропозиції, обіцянкиабоодержаннянеправомірноївигодислужбовоюособою) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років ізконфіскацією майна.

Начальник УМВСОлег Бехподякував небайдужим громадянам за співпрацю з правоохоронними органами та закликав і надалі інформувати УМВС про протиправні дії чиновників та службовців усіх рангів.

«Хочу подякувати людям за співпрацю та допомогу в очищенні відомства. Запевняю, що реагування на подібні злочини буде миттєвим та адекватним. А особи, які вчиняють такі дії, нестимуть найсуворішу відповідальність, яка передбачена законодавством України», – наголосив Олег Бех.