15.05.2015

14-15 травня в області відбудеться XІІ Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2015», присвячена Дню Європи в Україні.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Марченка, цьогоріч у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палатиекономічний потенціал та можливості взаємовигідного співробітництва представлять близько 40 вітчизняних та іноземних підприємств.

У рамках виставки відбудеться також засідання Міжнародного Трейд-клубу, який наразі об’єднує понад 60 керівників торговельно-економічних місій та економічних відділів іноземних Посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.Участь у заходах вже підтвердили представники Австралії, Аргентини, Білорусі, Бельгії, Литви, Словаччини, Польщі, Малайзії, Німеччини, Чехії, Китаю, Канади, Ізраїлю, Румунії, Росії, Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Метою цих заходів є презентація економічного та культурного потенціалу Сумщини, налагодження комунікацій ділових кіл регіону з представниками дипломатичного корпусу зарубіжжя задля залучення в область іноземних інвестицій», – зазначив Олександр Марченко.