16.05.2015

Активний процес реформування у системі охорони здоров’я вимагає серйозних структурних і кадрових змін і в самій системі МОЗ, і в інших органах сфери охорони здоров’я.

Як повідомив під час прес-конференції Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, у цьому напрямку вже здійснено декілька важливих кроків, зокрема, розроблена нова структура у самому Міністерстві, орієнтована в першу чергу на охоплення необхідних функцій, на стадії завершення відкритий конкурс на Голову Державної служби з лікарських засобів, триває реорганізація у системі Державного експертного центру МОЗ України, змінені функції Державної СЕС, зокрема, частина з них передана до Міністерства, частина спрощена.

«Ефективність здійснення цих функцій залежить від ряду чинників, але першочергово, від кадрового потенціалу. Наразі триває пошук спеціалістів, спроможних обіймати ті чи інші посади, кваліфікованих фахівців, управлінців, готових працювати на результат у непростих умовах сьогодення. Ми впевнені, що нова структура, і нові люди, створять нову якість управління», - відзначив Міністр.