16.05.2015

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області упродовж січня – квітня 2015 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 8,1 млн. грн. До бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 3,3 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 4,8 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань, а також вручили 21 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 13 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,8 млн. грн.

За допущені порушення 83 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,2 млн. грн.