17.05.2015

Заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили урядові нагороди представникам поліції Каліфорнії, які готували професійних інструкторів для нової української поліції. Крім того, Вікторія Нуланд мала змогу поспілкуватися з курсантами та ознайомитися із процесом їх підготовки.

Заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков від імені Уряду України вручили двом поліцейських з Каліфорнії медалі і Почесні грамоти Кабінету Міністрів. Закордонні фахівці були нагороджені за тісну співпрацю з правоохоронними органами України у підготовці професійних інструкторів для нової української поліції.

В Україні працювали шість представників поліції Каліфорнії. Крім каліфорнійців були також поліцейські з міста Ріно, штат Невада. Зараз приїхали поліцейські з Огайо. Закордонні фахівці готують вітчизняних інструкторів, які пізніше тренуватимуть нових патрульних.

Крім того, пані Нуланд мала змогу поспілкуватися з новонабраними курсантами та ознайомитися із процесом їх підготовки.

Нагадаємо, представник групи поліцейських Каліфорнії сержант поліції Джейсон Джерад зазначав, що він дуже задоволений тим рівнем співпраці, який демонструють курсанти та їхні тренери.