17.05.2015

17-19 травня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Королівства Бельгія. Заплановано участь Міністра у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-РФ на рівні міністрів щодо імплементації Угоди про асоціацію в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, зустріч у форматі «Україна-Група друзів України в ЄС» на рівні глав зовнішньополітичних відомств ЄС та участь у 125-й сесії Комітету міністрів Ради Європи.

Павло Клімкін проведе також двосторонні зустрічі з Членами Європейської Комісії з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоханнесом Ханом, торгівлі - Сесілією Мальмстрьом, а також Членом ЄК з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.

Ключова увага під час візиту буде приділена шляхам підтримки з боку ЄС у виконанні положень Мінських домовленостей, перспективам запровадження безвізового режиму для громадян України та підготовці до імплементації поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі Україна-ЄС з 1 січня 2016 року. Очікується також, що Україна та ЄС скоординують позиції напередодні Саміту Східного партнерства у Ризі.