17.05.2015

Сьогодні Київ та Україна в тринадцяте відзначає День Європи. Традиційно свято розпочалося флеш-мобом барабанщиць Київського Державного будинку художньої та технічної творчості та виступом Зведеного військового оркестру гарнізону м. Києва.

День Європи відкрили почесні гості: посли держав-членів ЄС, представники держави та міста. Участь у відкритті взяв Київський міський голова Віталій Кличко та Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Мер Києва привітав гостей свята та запросив киян та гостей міста відвідати Михайлівську площу і долучитися до безлічі цікавих заходів, що триватимуть у місті до Дня Європи. Після офіційної церемонії відкриття Віталій Кличко разом з чемпіоном світу з боксу братом Володимиром провів на Михайлівській площі танцювальну зарядку «FunUp».

Любителі активного відпочинку беруть участь у велопробігу «Критеріум до Дня Європи» та легкоатлетичному пробігу «EuroRun 2015». У арт-зоні малеча встановлюватиме нові національні рекорди: дітлахи намалюють найбільший прапор України, створять з конструктора LEGO велику карту Європи.

До 17:00 діятимуть спорт-екстрим проект «FreeGen SHOW», арт-зона та соціальне містечко, де триватимуть заходи для всієї родини.

З 19:30 до 21:10 День Європи яскраво завершать виступ Державного академічного оркестру «РадіоБенд Олександра Фокіна» та Світлове шоу, яке символізує єднання України та країн Європейського Союзу.