18.05.2015

Укотре військовослужбовці групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України простягнули руку допомоги мешканцям Донбасу, які опинилися в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

За словами координатора групи підполковника Олександра Вознюка, реально безцінний вантаж з гуманітарною допомогою був доставлений до  Мар’їнки.

«Для мар’їнчан ми привезли вантажівку речей, - повідомила керівник соціальних проектів «Асоціації милосердя «Еммануїл» Галина Кучер. – Небайдужі люди передали одяг, медикаменти, меблі, віконні рами різних розмірів, буржуйки, поліетиленову плівку, а також будівельні матеріали, які будуть використані для ремонту помешкань, що пошкоджені під час артилерійських обстрілів терористами».

Того ж дня українські військовослужбовці доставили до міста велику кількість свіжого хліба. Отримали мешканці і декілька тонн картоплі для її посадки на присадибних ділянках.

«Україна - велика держава, в кожному регіоні - свої особливості, - підкреслив підполковник Олександр Вознюк, представник групи цивільно-військового співробітництва. - Але сьогоднішня ситуація, що склалася в країні - це загальна біда. Не дай, Боже, залишитися без даху над головою, втратити все майно, гроші, документи. На превеликий жаль, у такій ситуації сьогодні опинилися сотні тисяч жителів з Донецької та Луганської областей. Тому святий обов’язок всіх небайдужих до чужого горя українців - допомогти пережити ці страшні дні нашим співвітчизникам на Сході України».