19.05.2015

На допомогу в реформуванні МВС прийдуть експерти. Сьогодні у МВС України з цього приводу відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і Надзвичайного та Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.

Сторони обговорили залучення італійських експертів та використання їхнього досвіду в цьому процесі. Від імені Уряду Італії Фабріціо Романо висловив підтримку у реформуванні Міністерства внутрішніх справ.

В Італії постійно проживає велика кількість громадян України. Тож, Арсен Аваков та Фабріціо Романо розглянули можливість відкриття представництва МВС України в Італії.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості – вже найближчим часом буде завершено підготовку до підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Також сторони обговорили деталі приїзду Міністра внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано з офіційним візитом до України.

Нагадаємо, що у ході офіційного візиту до Італії 15 квітня 2015 року Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з Міністром внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано. Глави МВС обговорили реформування української правоохоронної системи, лібералізацію візового режиму з Євросоюзом, а також питання щодо взаємного визнання та обмін посвідчень водія. Анджеліно Альфано виявив готовність до співпраці та пообіцяв приїхати з офіційним візитом до України.