20.05.2015

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася зустріч Міністра Володимира Демчишина із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку.

Зустріч проведено з метою обговорення питань співробітництва з ЄБРР в енергетичній сфері щодо реалізації спільних проектів.

Представники ЄБРР запевнили, що Європейський банк реконструкції та розвитку не має наміру знижувати темпи співпраці з Україною. Зокрема, під час зустрічі говорили про поточний стан справ та нові проекти для реалізації в електроенергетичній та нафтогазовій галузі.

Крім того, йшлося про прискорення реалізації проекту реабілітації потужностей ВАТ «Укргідроенерго» та перспективи підготовки нових проектів з ПАТ «Укргідроенерго» та НЕК «Укренерго», серед яких – проект будівництва Канівської ГАЕС та розширення Каховської ГЕС, а також побудови Лінії 750 кВ Київська-Північноукраїнська.

За результатами зустрічі, Володимиром Демчишиним дано низку доручень компаніям «Укренерго» та «Укргідроенерго» провести додаткові відповідні консультації з ЄБРР щодо подальшої співпраці.