20.05.2015

Про це повідомив Заступник Міністра оборони України – Керівник Апарату Петро Мехед в ході прямої телефонної лінії Міністерства оборони України в Кабінеті Міністрів України.

На сьогодні силами ремонтно-відновлювальних бригад Збройних Сил України та спеціалізованих бригад державних підприємств з початку проведення антитерористичної операції для Збройних Сил України відновлено та відремонтовано близько 24 тисяч одиниць озброєння та військової техніки Сухопутних військ та 452 одиниці техніки Повітряних Сил. Зокрема, 870 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 4731 одиницю бронетанкового озброєння і техніки, 16576 одиниць автомобільної техніки, 80 літаків, 43 вертольоти, 26 безпілотних літальних апаратів, 14 одиниць техніки зенітно-ракетних військ та 289 одиниць техніки радіо-технічних військ.

Із цієї кількості близько 22,5 тисяч одиниць відновили ремонтно-евакуаційні та ремонтні групи військових частин, яких в зоні АТО діє понад 50.

Виконання заходів відновлення боєздатності військ знаходиться на особистому контролі Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Міністра оборони України.