20.05.2015

Міністерство оборони України продовжує виплати військовослужбовцям – учасникам АТО відповідно до Наказу Міністерства оборони № 49 від 02.02.2015 «Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій».

«На даний час документально оформлено та підтверджено знищення 10 та захоплення 2 одиниць військової техніки на суму 542 тис. грн. Із них 304,5 тис. грн. вже виплачено військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-піхотної, 95-ї окремої аеромобільної, 17-ї окремої танкової бригад, а також окремих військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. Решта суми винагород буде виплачена найближчим часом», - на цьому наголосив Заступник Міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед під час брифінгу.

За безпосередню участь у бойових діях прийнято рішення про виплату у розмірі 12 мільйонів 261 тисяч грн. Із них уже виплачено більше 5,7 мільйону грн.

За успішне виконання 27 бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції документально оформлено винагороду в розмірі понад 2 мільйони гривень. Із них виплачено 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Загалом документально оформлені виплати винагород військовослужбовцям АТО за знищену техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях на суму 14 мільйонів 813 тисяч гривень. Із цієї суми виплачено 7 мільйонів 419 тисяч гривень. Виплату решти винагород планується здійснити до кінця місяця.

За дорученням Міністра оборони України створено робочу групу з числа фінансистів, яка буде виїжджати на місце дислокації підрозділів, щоб надати методичну та практичну допомогу та прискорити вирішення фінансових питань.

Рішенням Міністра оборони встановлено, що командири підрозділів повинні подавати документи для оформлення винагород за знищену техніку, безпосередню участь у бойових діях та успішно виконані бойові завдання не пізніше, ніж у 30-денний термін.

Ще однією важливою ініціативою Міністерства оборони є виїзди до регіонів мобільних робочих груп, до яких входять представники кадрової служби, департаментів соціальної та гуманітарної політики та фінансів. Фахівці зустрічаються з людьми на місцях та вирішують їхні проблеми соціального та фінансового характеру. Також оборонне відомство вийшло з пропозицією до Мінсоцполітики долучити до роботи таких груп представників соціальних служб та пенсійного фонду. Графік виїзду мобільних робочих груп буде оприлюднений найближчим часом.