20.05.2015

У Мінмолодьспорту триває підготовка до проведення тендеру із закупівлі нового гімнастичного обладнання, яке планується встановити на базі у «Конча-Заспі» в рамках підготовки до Олімпіади у Ріо-де-Жанейро (2016 р.)

«Я не лише пам’ятаю про свою персональну обіцянку нашому чемпіону Олегу Верняєву та усім членам національної збірної України зі спортивної гімнастики. Але й практично щодня займаюся питанням закупівлі нового обладнання, яке, на жаль, довгі роки не могло зрушити з місця», - заявив Ігор Жданов.

За словами Міністра, кошти на закупівлю цього обладнання вже винайдені. «Це стало можливим у тому числі за рахунок нашої боротьби із корупцією та необґрунтованими витратами на проведення спортивних заходів», - наголосив Ігор Жданов.

Наразі олімпійський департамент Мінмолодьспорту завершує підготовку остаточного переліку обладнання, яке необхідно закупити для потреб національної збірної України зі спортивної гімнастики. На наступному тижні відповідні документи подадуть на опрацювання в «Укрспортзабезпечення». Після цього будуть здійснені усі необхідні тендерні процедури.

«Сьогодні я також мав зустріч із головою Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою. І ми домовилися, що НОК зі своєї сторони теж допоможе вирішити цю проблему. Зокрема, закупить спортсменам новий гімнастичний килим. А вчора зустрічався із головою Національного комітету спорту інвалідів Валерієм Сушкевичем. Ми також пропрацювали питання закупівлі сучасного обладнання для потреб паралімпійської збірної України», - розповів Ігор Жданов.

Міністр наголосив, що зараз мова йде не лише про гімнастів, а про комплексне оновлення спортивного інвентарю на базі олімпійської підготовки у «Конча-Заспі».