20.05.2015

Прес-служба Міністерства оборони47406 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України – учасників АТО отримали статус учасника бойових дій. Про це заявив в ході брифінгу в Клубі Кабінету Міністрів України заступник Міністра оборони України – Керівник Апарату Петро Мехед.

На виконання вимог Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України щодо спрощення надання статусу учасника бойових дій у Міністерстві оборони України опрацьований проект наказу «Про затвердження Положення про комісію з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій у Збройних Силах України та Інструкції про порядок видачі посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни – учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості у Збройних Силах України», яким передбачено надання повноважень комісіям Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, військовим комісаріатам приймати рішення про надання статусу учасника бойових дій. Проект наказу направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

З метою інформування громадян України щодо порядку надання учасникам АТО статусу учасників бойових дій, на офіційному веб-порталі Міністерства оборони України в рубриці «Актуально» оприлюднено перелік документів для надання статусу учасників бойових дій військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України, які брали безпосередню участь в АТО.