20.05.2015

З 1 травня до 31 грудня у рамках проекту «Картка киянина» в ліцеї інформаційних технологій №79 та природничо-науковому ліцеї №145 Печерського району міста буде запроваджено пілотний проект «Картка учня». Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко, погодившись із пропозиціями Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

За словами заступника голови КМДА Ганни Старостенко, використання «Картки учня» спростить розрахунки школярів у їдальнях та буфетах навчальних закладів, а також дозволить батькам полегшити контроль за витратами своїх дітей.

«Зокрема, згідно з розпорядженням, Печерська райдержадміністрація має забезпечити можливість здійснення розрахунків у безготівковій формі в їдальнях та буфетах цих освітніх закладів. А також надати меру Києва до кінця року звіт про результати реалізації даного проекту разом із висновками та пропозиціями щодо доцільності впровадження «Картки учня» в усіх інших загальноосвітніх навчальних закладах столиці», – пояснила вона.

Документом також доручено комунальному підприємству «Головний інформаційно-обчислювальний центр» спільно з переможцем конкурсного відбору, який визначений у встановленому порядку, забезпечити підключення та належне функціонування в ліцеях програмного комплексу для обміну даними з Центром міського процесингу.

Належне функціонування транспортного додатка «Картки учня» мають забезпечити Департамент транспортної інфраструктури спільно з комунальними підприємствами «Київський метрополітен» і «Київпастранс.