20.05.2015

З травня Укрпошта проводитиме конкурси з визначення постачальників із застосуванням електронних засобів, так званих електронних торговельних площадок. Зокрема, у такий спосіб здійснюватиметься проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг, які не підпадають під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Основними перевагами електронних торгів (електронних торговельнихмайданчиків)є суттєва економія коштів, прозорість і простота процедур закупівель. А головне – запобігання корупції, завдяки усуненню впливу суб’єктивного чинника та створенню висококонкурентного середовища закупівель, що є однією з основних цілей Укрпошти.

Крім того, електронна система дозволить посилити контроль громадськості за державними закупівлями, це те, до чого прагне національний оператор поштового зв’язку України.

Вже найближчим часом всі філіали Укрпошти будуть зареєстровані в системі електронних державних закупівель «ProZorro», на електронному майданчику «Prom.ua» та проводитимуть перші закупівлі в новому форматі.

«Наша мета – прозоре і ефективне витрачання коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників, –  відзначає в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук. – Система «ProZorro», яку ми будемо використовувати, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. За оцінкою профільних експертів, саме ця система дозволить раціонально автоматизувати процес закупівлі і здійснювати контроль на всіх етапах її проходження, а також автоматично визначати найкращий варіант за підсумками проведеної процедури».

Довідково

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг в майже 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 77,9 тис. працівників, з них майже  33,9 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

Служба інформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

Зайдіть до нас на сайт: www.ukrposhta.ua