20.05.2015

У Дніпропетровській області діють додаткові пільги для родин учасників АТО - це компенсації за житлово-комунальні послуги. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зокрема, у Дніпропетровську та Дніпродзержинську учасники АТО та родини загиблих воїнів АТО не сплачують за житлово-комунальні послуги. Вартість цих послуг у повному обсязі компенсується з місцевих бюджетів.

В інших містах регіону у відповідності до законодавства України родини загиблих учасників АТО сплачують 50% вартості за користування житлом та комунальними послугами (газом, електроенергією, водопостачання, водовідведення тощо). Загалом таким видом державних пільги користується на Дніпропетровщині 330 сімей.

Детальніше про пільг, які надаються державою або місцевою владою, можна дізнатися у інформаційному центрі для учасників АТО. Нагадаємо, він розташований у приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова 1, перший поверх, кабінет № 5. Працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

У зазначеному центрі надається інформаційна допомога з вирішення соціально-правових питань: понеділок – охорони здоров’я, вівторок – юридичні питання, середа – соціального захисту, четвер – взаємодії з правоохоронними органами та військовими підрозділами, п’ятниця – працевлаштування й освіти.

У кожному районі області створені такі ж інформаційні центри, які розміщені у райдержадміністраціях та міськвиконкомах.