21.05.2015

Уряд України виділив 1,9 мільярда гривень на субвенції з пільгового проїзду в громадському транспорті. Органи місцевої влади повинні забезпечити використання коштів і пільговий проїзд у громадському транспорті, - наголосив  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 20 травня.

Арсеній Яценюк підкреслив, що пенсіонери, інваліди та інші пільгові категорії громадян мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Він нагадав, що Уряд України в поточному році виділив на субвенції по пільговому проїзду громадян для всіх територій «суму, яка абсолютно аналогічна сумі минулого року, -  а це 1,9 мільярда гривень».

Міністерство фінансів, підкреслив Арсеній Яценюк, забезпечило фінансування субвенції: «Кошти відправляються в регіони, і я прошу регіони забезпечити використання коштів і пільговий проїзд».

Глава Уряду зазначив, що в постанову Кабінету Міністрів не включається пільговий проїзд пенсіонерів у метрополітені Києва, Харкова і Дніпропетровська: «Відповідно до законодавства, це компетенція органів місцевої влади».

Арсеній Яценюк звернувся до органів місцевої влади цих міст прийняти відповідні рішення.