21.05.2015

Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» проведе для органів державної влади Дніпропетровщини семінар з державних закупівель. Такі навчання допоможуть спеціалістам з цього питання поглибити знання сучасних аспектів державних закупівель та стандартів ЄС. Про це йшла мова під час зустрічі в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Кужмана з представниками Проекту ЄС.

«Над удосконаленням системи державних закупівель Дніпропетровська область працює вже давно. Сьогодні нам важлива міжнародна практика ведення таких процедур. Ми підтримуємо позицію щодо їх спрощення та впровадження електродних сервісів», - сказав Олег Кужман

Керівник Проекту ЄС Стюарт Юджин зазначив, що реформування сфери держзакупівель відповідно до стандартів ЄС є однією із вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«За останній рік в Україні відбулося багато змін в сфері державних закупівель. Зокрема, Закон України «Про здійснення державних закупівель», що був прийнятий у квітні минулого року, передбачає нові положення і, тому, вимагає тлумачення норм цього закону. Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у цій галузі на регіональному і місцевому рівнях», - сказав Стюарт Юджин.

Семінар вже  стартує найближчим часом та триватиме 3 дні. Крім Дніпропетровської області його учасниками стануть представники ще кількох областей -  Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської.

Довідка:

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Його діяльність охоплює як реформу системи державних закупівель, так і підтримку розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект спрямований на сприяння розвитку міцної та послідовної системи управління державними фінансами шляхом, ефективної інституційної інфраструктури державних закупівель, системи відповідальної та чесної державної влади щодо державних закупівель, а також розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект в Україні триватиме до листопада 2016 року.