21.05.2015

22 травня 2015 року о 10:00 відбудеться Форум «Енергоефективного партнерства».

В урочистій церемонії відкриття Форуму візьмуть участь:

Геннадій Зубко – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Олександр Домбровський – народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з ПЕК

Альона Бабак – народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства України

Сергій Савчук – Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Об 11:30 відбудеться брифінг за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та Голови Держенергоефективності України Сергія Савчука.

В заході візьмуть участь: Голови обладміністрацій, представники ОСББ з регіонів України, міжнародних організацій, банків, зокрема: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та «Державний експортно-імпортний банк України». Загалом очікується понад 250 учасників Форуму.

Захід організований за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Енергоефективність у житловому секторі в Україні».

Місце проведення: Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів, станція метро «Олімпійська» (початок реєстрації з 09:00)

Акредитація триватиме до 17:00 21 травня за тел.: (044) 590-59-60, (067) 929 – 75 – 53 або по e-mail: saeepressa@gmail.com

Контактна особа: Оксана Тюрдьо, відділ популяризації та зв’язків з громадськістю

Довідка

В рамках заходу будуть презентовані програми кредитування та надані роз'яснення за яких умов надається компенсація частини тіла кредитів. Крім того, депутат Луцької міської ради Роман Бондарук та Голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» Юлія Сабатюк поділяться з учасниками досвідом термомодернізації житлових будинків із залученням кредитних коштів. Нагадаємо, у Луцьку діє місцева програма з відшкодування частини відсотків за кредитами на термомодернізацію для ОСББ. А з 2006 року - Львівська регіональна програма з відшкодування відсотків за кредитами на утеплення.