23.05.2015

Під час робочої поїздки до Чернігова Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський взяв участь у церемонії введення в експлуатацію житлового будинку для військовослужбовців Держспецтрансслужби. 48 сімей отримали нові оселі в рамках Програми забезпечення житлом військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту. Новий будинок з’явився в результаті реконструкції будівлі клубу 8-го навчального центру ДССТ. При переобладнанні були застосовані енергозберігаючі технології.

На початку візиту на територію військової частини Т0500 Міністр ознайомився з умовами проживання військовослужбовців та членів їх сімей у гуртожитку, а також з умовами розміщення військовослужбовців строкової служби в казармі розташування третьої навчальної роти.

Після цього відбулася церемонія вручення українським захисникам ключів від їхнього нового дому та ордерів на квартири. «Сьогодні визначний день. Мені дуже приємно бути частиною цієї урочистої події. Комусь цей будинок може здатися подарунком, однак це подяка. Наша подяка захисникам України. Завдяки вам, ми можемо жити і працювати, думаючи про розбудову нашої держави. Я маю надію, що такі події стануть доброю традицією», - підкреслив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.