23.05.2015

Днями у рамках двостороннього співробітництва оборонних відомств України та Королівства Норвегії відбувся візит делегації Міністерства оборони України до Королівства Норвегії.

Метою візиту були обговорення деталей та особливостей реалізації спільного Проекту щодо зниження ризиків корупції в системі управління персоналом Міністерства оборони України. До української делегації було залучено фахівців Національної агентства України з питань державної служби.

Представники української делегації виступили з презентаціями щодо сучасних викликів і реформ у сфері управління персоналом в Міністерстві оборони України та підходів щодо вдосконалення державної служби України, що ґрунтуються на європейській моделі.

Під час візиту українська делегація ознайомилась з діяльністю Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (Центр CIDS, м. Осло).

Важливою частиною візиту було отримання інформації щодо досвіду реалізації подібних проектів у країнах Південно-Східної Європи, які мали схожі проблеми у сфері управління персоналом оборонних відомств.

Представники оборонних відомств провели детальне обговорення змістовної частини Проекту та подальших кроків його реалізації у 2015 році і протягом наступних трьох років, та підготовки відповідного меморандуму.