23.05.2015

21 травня в рамках реалізації Плану розвитку співробітництва між Державною прикордонною службою України та Департаментом Прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова на 2015 рік, в м. Сорока (Республіка Молдова) відбулася зустріч експертів прикордонних відомств України та Республіки Молдова у сфері експертизи проїзних документів.

У зустрічі взяли участь співробітники Управління експертизи документів Департаменту Прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова та представники Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України.

Під час зустрічі проведено обмін досвідом та інформацією стосовно виявлених нових способів підробки проїзних документів та методів їх виявлення. Обговорено останні тенденції у цій сфері, а також спеціальні технічні засоби, що застосовуються для перевірки проїзних документів.

Також було обговорено низку питань щодо вдосконалення порядку обміну інформацією у разі виявлення підроблених проїзних документів.

Проведена зустріч пройшла в дусі конструктивного діалогу і сприятиме подальшому розвитку  та співробітництва між прикордонними відомствами двох країн.