24.05.2015

22 травня Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів чергову зустріч з керівництвом місії МВФ, яка розпочала свою роботу в Україні 12 травня.

Павло Розенко поінформував представників Місії про хід реформи системи надання субсидій в Україні. «Щотижня ми отримуємо інформацію про кількість людей, які звертаються за отриманням субсидій до місцевих органів соцзахисту. Цифри, які ми отримуємо, підтверджують наші попередні розрахунки про те, що загальна кількість домогосподарств, яка зможе отримати субсидії в поточному році складає 3-4 мільйони сімей», - поінформував Павло Розенко. Він також зауважив, що основна хвиля звернень щодо оформлення субсидій розпочнеться у жовтні-листопаді після початку опалювального сезону.

Сторони також обговорили урядові законопроекти щодо кардинального реформування системи пенсійного забезпечення. «Ми підтримуємо Вашу ініціативу щодо скасування спецпенсій. Це, дійсно, важливий крок для забезпечення справедливості у пенсійному забезпеченні», - підкреслив керівник місії МВФ Ніколай Георгієв.

На наступному тижні запланована низка зустрічей керівництва та фахівців Мінсоцполітики з представниками технічної місії Міжнародного валютного фонду.