25.05.2015

Напередодні у Відні (Австрія) завершила свою роботу заключна конференція проекту «Headstart: Інтеграція мігрантів перед виїздом: перспективи, підходи та заходи підтримки». Міністерство соціальної політики на ній представляв заступник Міністра з питань Європейської інтеграції Сергій Устименко.

У Мінсоцполітики переконані, що участь у цьому заході сприятиме налагодженню співробітництва з питань застосування законодавства у сфері інтеграції мігрантів, здійсненню обміну найкращими практиками та досвідом з представниками міністерств та відомств іноземних держав щодо шляхів інтеграції мігрантів.

Адже основною метою проекту «Headstart: Інтеграція мігрантів перед виїздом: перспективи, підходи та заходи підтримки» є підвищення спроможності постачальників послуг у країнах походження надавати цілеспрямовані та рентабельні послуги громадянам третіх країн, які мігрують до країн ЄС, шляхом покращення співробітництва між сторонами у країнах походження та країнах призначення трудових мігрантів в ЄС.

Також серед завдань - вдосконалення координації надання послуг перед виїздом за кордон та після прибуття на основі найкращих практик у цій сфері.

Проект співфінансується Інтеграційним Фондом ЄС, міністерствами внутрішніх справ Італійської Республіки і Австрії, та Центральною Агенцією Королівства Нідерланди з приймання шукачів притулку.