26.05.2015

За майже шість місяців роботи нової команди в Міністерстві відбулося чимало змін як у самому відомстві, так і в транспортній галузі. Запущений ряд проектів, націлених на створення більш сприятливих умов для бізнесу. Тому зараз дуже важливо своєчасно отримувати коментарі про те, чи ринок відчуває результат цієї роботи. На цьому наголосив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на початку загальної зустрічі з членами Європейської Бізнес Асоціації, яка відбулася 25 травня в готелі InterContinentalKiev.

На початку заходу Андрій Пивоварський коротко розповів про актуальні завдання міністерства, зміни, які вже відбулися чи були започатковані відомством. Він нагадав, що з 12 травня на сайті міністерства опублікований законопроект «Про внутрішній водний транспорт» і закликав присутніх долучитися до його обговорення. Також міністр анонсував публікацію на сайті проекту закону «Про залізничний транспорт» на цьому тижні. «Законопроект вийшов революційним, він розроблений з урахуванням нормативних актів Євросоюзу і покликаний зробити галузь більш прозорою та ефективною. Нам дуже важливо почути ваші думки щодо нього та нових запропонованих правил гри», - зазначив Андрій Пивоварський.

Після цього розпочалася сесія питань і відповідей. Учасники заходу відмітили, що відчувають контакт з міністерством – комунікації між відомством і бізнесом стали кращими, справи, за якими компанії звертаються, поступово вирішуються. Також частина гостей поділилася з Міністром проблемами, які у них виникають під час взаємодії з певними держпідприємствами галузі. Андрій Пивоварський попросив передати консолідовану інформацію з цих питань у міністерство для подальшого розгляду і вирішення. Окрім цього присутніх цікавили питання щодо концесійних доріг, тендерних процедур, перспектив розвитку рухомого складу Укрзалізниці тощо.

Наприкінці зустрічі Міністр висунув пропозицію зробити такі події регулярними та спілкуватися щомісяця. Члени Європейської Бізнес Асоціації його підтримали.«Ми запрошуємо бізнес до активної участі у законотворчій діяльності міністерства. Також нам дуже важливо чути від вас, з якими проблемами ви стикаєтеся в ході своєї діяльності. Повідомляйте, якщо хтось у державних підприємствах і органах влади, які входять до системи Мінінфраструктури, створює штучні перешкоди, вимагає хабарів тощо. Ми готові до рішучих дій у разі отримання відповідної інформації. Маємо на меті створити прозорі та сприятливі умови роботи в галузі», - резюмував Андрій Пивоварський.