26.05.2015

Виготовлення проектів землеустрою для учасників АТО та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції щодо відведення земельних ділянок у власність на Дніпропетровщині буде фінансуватись за рахунок обласного бюджету.

Відповідні зміни до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель на 2011-2018 роки були внесені рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради.  На ці заходи передбачено виділення 1,26 млн. гривень. Зараз оголошено конкурсні торги для визначення виконавця робіт з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО. Розпорядником коштів визначається виконавець робіт з розроблення проектів землеустрою.

Завдяки виділеним коштам учасники АТО зможуть отримати необхідну землевпорядну документацію безкоштовно. «На сьогодні учасникам антитерористичної операції, сім’ям військовослужбовців та працівникам правоохоронних органів, які загинули під час проведення антитерористичної операції надано 953 дозволи на розроблення проектів землеустрою», – повідомила керівник землевпорядної служби Дніпропетровської області Ольга Гугніна на селекторній нараді з керівниками територіальних органів.

Вартість робіт з розроблення проектів землеустрою залежить від багатьох факторів, зокрема від форми, площі та цільового призначення ділянки. В середньому в Дніпропетровській області за підсумками 2014 року вартість розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки складала: під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 1960 гривень, під садівництво – 1760 гривень, для дачного будівництва – 1500 гривень, ведення особистого селянського господарства – 1870 гривень.