27.05.2015

26 травня 2015 року в м.Києві у санаторії «Пуща-Озерна» розпочала роботу сімнадцята щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яка триватиме до 28 травня.

У відеозверненні до учасників Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв зазначив, що створена в Україні цілісна система забезпечення захисту інформації, унікальний науковий потенціал в галузі криптографічного та технічного захисту інформації, система підготовки кадрів, дають Україні можливість зайняти гідне місце серед провідних країн світу в сфері захисту інформації.

У свою чергу, перший заступник Голови Держспецзв’язку, генерал-майор Держспецзв’язку Олександр Корнейко запевнив, що ця конференція створить необхідні умови для акумулювання досвіду практичних та технічних напрацювань у сфері захисту інформації, а також надасть необхідний поштовх для подальшого розвитку цієї важливої галузі.

Крім цього, учасникам конференції надійшли привітання від Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України. Зокрема, у вітальному листі Президента України Петра Порошенка наголошується: «Проведення в нашій країні такої конференції є свідченням визнання вагомих досягнень українських спеціалістів у сфері безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем. В умовах інформаційної та кібернетичної війни наша держава докладає значних зусиль для пошуку і впровадження сучасних методик, новітніх технологій, створення ефективної інфраструктури в цій галузі».

У цьому році в роботі конференції беруть участь понад 60 фірм та організацій, які планують представити 80 доповідей і повідомлень під час пленарних і секційних засідань, семінарів і круглих столів. Серед основних тем - законодавчі та нормативні новації у сфері криптографічного і технічного захисту інформації, гармонізація нормативної бази України з вимогами Євросоюзу та міжнародними стандартами, шляхи удосконалення системи ліцензування господарської діяльності в галузі криптографічного і технічного захисту інформації, питання забезпечення інформаційної безпеки в електронному урядуванні, електронному документообігу та шляхи їх розв’язання, а також багато інших.