27.05.2015

В Рівненській районній лікарні відкрили оновлене терапевтичне відділення та палати інтенсивної терапії неврологічного відділення. Лише на ремонт цієї частини медичного закладу, який почався у жовтні минулого року, з районного бюджету розвитку було витрачено майже два мільйони гривень.

На відкриття оновленого відділення завітав і голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. Під час вітального слова керівник області наголосив, що після ремонту це відділення стало справді зразковим та сприятиме швидшому одужанню пацієнтів, адже тут є всі умови для їхнього лікування.

«Сьогодні ми побачили сучасне, комфортабельне відділення в якому зможуть комфортно себе почувати не лише пацієнти, але й медперсонал. А я переконаний що коли працюєш в гідних умовах, то і якість роботи підвищується. Тож я вітаю усіх працівників цього відділення з цим невеличким святом. Хотів би запевнити, що на цьому ми не зупинимося», - зазначив Віталій Чугунніков.

Так, за словами голови ОДА, вже зараз Рівненщина бере участь в програмі Світового банку, яка направлена на реконструкцію кардіологічних відділень. Тож незабаром можна очікувати нових змін в Рівненській районній лікарні.

Загалом на капітальний ремонт терапевтичного відділення з районного бюджету було виділено 977 тисяч гривень, для палат інтенсивної терапії – 482 тисяч гривень. Для придбання твердого інвентарю – 210 тисяч гривень, жалюзів – 56 тисяч гривень, м’якого інвентарю – 43 тисяч гривень. Загалом спрямовано коштів на суму 1,8 мільйонів гривень. Це далеко не перша реконструкція в лікарні. Так з 2005 року у ній проведені капітальні ремонти у педіатричному, хірургічному, пологовому, неврологічному відділеннях, відділенні реанімації та анестезіології. Загалом у лікарні функціонує 13 відділень, з них 9 – стаціонарних, в яких щороку проходять лікування понад 10 тисяч хворих.