27.05.2015

За даними Міністерства соціальної політики, протягом останніх місяців, попри складну економічну ситуацію у державі, спостерігається позитивна динаміка погашення заборгованості із заробітних плат перед працівниками. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Питання забезпечення своєчасної виплати заробітної платні та погашення заборгованості з неї залишається одним із пріоритетних завдань, визначених Урядом», - наголосив Павло Розенко.

«З 1 квітня до 1 травня 2015 року борги на економічно активних підприємствах зменшилися майже на 122 млн. грн., або на 11%, і станом на 1 травня склали 1 025,8 млн. грн.», - зазначив він.

«Аналогічна тенденція,  - підкреслив Міністр, - спостерігається і у травні. Протягом трьох тижнів поточного місяця, за оперативними даними місцевих органів виконавчої влади, загальна заборгованість із заробітних плат скоротилася на 191 млн. грн. (на 12,8%) і на 25 травня 2015 р. склала 1 304,9 млн. грн.».

«Мінсоцполітики продовжуватиме системну роботу зі скорочення існуючої заборгованості й докладає всіх можливих зусиль для вирішення цього болючого питання», -  запевнив Павло Розенко.