27.05.2015

У Вінниці для військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил та інших військових формувань України за ініціативи Збройних сил Канади та Республіки Польща проходять курси з планування багатонаціональних навчань в рамках підготовки до двостороннього українсько-польського тактичного навчання авіаційних підрозділів «Безпечне небо – 2015».

Метою проведення курсів, під керівництвом представника Збройних сил Канади полковника Белла Джеймса, є тренування військовослужбовців з питань порядку планування та проведення багатонаціональних навчань.

Згідно з програмою під час проведення курсів з учасниками заходу планується провести заняття з питань основ розроблення, структури, навчальних цілей, сценарію та використання засобів імітації під час проведення багатонаціонального навчання. Крім того плануються заняття стосовно планування конференцій, специфікації, планування багатонаціонального навчання (питання технічного забезпечення та організації візитів та взаємодія із засобами масової інформації) тощо.

По завершенню курсів учасникам вручать сертифікати. Триватимуть заняття до 5 червня поточного року.