27.05.2015

26 травня під головуванням очільника ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради були обговорені основні питання щодо оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні ситуації та події по всій території України, діяльності підрозділів ДСНС на Сході країни.

Крім того, під час засідання учасники узгодили питання проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що відбудуться у вересні цього року у Львівській області.

“Одним із пріоритетних завдань для нашої Служби, поряд із забезпеченням реагування на надзвичайні ситуації, є підготовка до міжнародних навчань. Тому ми повинні докласти максимум зусиль задля того, аби узгодити всі питання щодо організації та проведення на високому рівні цього заходу, що надзвичайно важливо не лише для ДСНС, але й для України”, - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

Також очільник Служби звернув увагу на важливість гарантування пожежної та техногенної безпеки в місцях відпочинку людей та готовності до реагування на надзвичайні ситуації в пожежонебезпечний період.

“Нині на більшій частині України переважає підвищений клас пожежної небезпеки, що може спричинити пожежі у природних екосистемах. Саме тому всі керівники територіальних підрозділів повинні налагодити взаємодію з лісовими господарствами задля профілактики пожеж та оперативного реагування у разі їх виникнення”, - сказав Микола Чечоткін.