27.05.2015

Міністерство оборони України продовжує роботу із забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житлом.

«У 2015 році на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил України передбачено такі суми з державного бюджету: за загальним фондом – 1 млрд. грн. та за спеціальним фондом – 140,5 млн. грн. Відповідно до цих видатків наказом Міністерства оборони України затверджений Перелік житлових об’єктів, які передбачається фінансувати у 2015 році за рахунок зазначеної бюджетної програми. Ефективне та цільове використання цих коштів дасть можливість у 2015 році збудувати та придбати 3058 квартир, у тому числі, 2907 квартир – за бюджетні кошти та 151 квартиру – за не бюджетні», – повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк 26 травня на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Крім того, Міністерством оборони України заплановано придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку в кількості до 1300 квартир.

«На цей час Міністерство оборони України отримало декларації про готовність до експлуатації житлових будинків, в яких 121 квартира призначається сім’ям військовослужбовців. У тому числі, 22 квартири у Миколаєві, 3 квартири в Одесі та 96 квартир у селі Михайлівка-Рубежівка, що у 12 км від Києва», – повідомила підполковник Оксана Гаврилюк.