28.05.2015

На земельних аукціонах у Волинській області в червні буде запропоновано 5 земельних ділянок та права оренди на 16 наділів. Загальна площа запропонованих наділів – понад 178 гектарів.

Всього до продажу на аукціонах у червні буде представлено 5 земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку (загальна площа становить 0,43 гектара). Також на торги буде запропоновано право оренди семи земельних ділянок для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі (загальна площа – 0,52 га), семи ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (загальна площа – 177,5 га) та двох ділянок сільськогосподарського призначення у Локачинському та Турійському районах.

“Середня стартова ціна ділянок та прав оренди на них, реалізацію яких заплановано на червень, сягає понад 100 тис. гривень”, – відзначив в.о.  начальника головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

За словами спеціалістів землевпорядної служби області, практика земельних торгів на Волині свідчить, що у ході аукціонів стартова вартість лотів суттєво зростає.  “Тому ми сподіваємося на успішний перебіг аукціонів, адже ці кошти можуть стати вагомим внеском до бюджетів”, – зазначають вони.

Фахівці органів Держгеокадастру постійно працюють над пошуком нових інвестиційно-привабливих ділянок, які можна запропонувати потенційним покупцям у власність чи оренду. Такий алгоритм роботи є складовою цивілізованих європейських земельних відносин, побудованих за принципом дотримання законності та здорової конкуренції.