28.05.2015

Протягом травня до місцевих органів соціального захисту населення для оформлення субсидій вже звернулося близько 700 тисяч родин. Про це на засіданні Кабінету Міністрів України повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко

«Це свідчить про те, що нова система субсидій реально працює, що люди відчули можливість захистити свої соціальні права внаслідок підвищення цін на житлово-комунальні послуги та газ для населення», - сказав він, зауваживши, що «порівняно з травнем попереднього року вже оформили субсидії на 400 тисяч родин більше».

Павло Розенко також нагадав, що усім, хто звернеться за субсидіями протягом травня-червня, субсидія буде оформлена з 1 квітня 2015 року, а тим, кому субсидія була оформлена до травня, її повинні продовжити автоматично.

Глава Мінсоцполітики також висловив готовність Уряду найближчим часом внести зміни до відповідної постанови, щоб оперативно виправити ті недоліки, які виявлені вже зараз.

«Напрацьовані вже комплексні зміни, які випливають із тих проблем, які ми сьогодні бачимо. І я просив би всі міністерства в найкоротші терміни ці зміни погодити і щоб на найближчих засіданнях Кабінету Міністрів ми внесли зміни у постанову, яка регулює питання призначення субсидій, щоби ми адекватно і швидко реагували на ті проблеми, які ми зараз відчуваємо», - наголосив Павло Розенко.