28.05.2015

29 травня 2015 року о 10.00 у Національній академії державного управління при Президентові України, м. Київ, вул. Е.Потьє, 20, конференц-зал (2-й поверх), відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні: становлення та розвиток».

У заході візьмуть участь: президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Елла Лібанова, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань кадрової України.

Конференція присвячена актуальним проблемам та пріоритетам кадрової політики у державному управлінні, обговоренню місії Національної академії в її формуванні та реалізації, насамперед у становленні й інтеграції освіти, науки та практики державного управління в демократичній незалежній Україні, визначенню концептуальних засад і стратегії її розвитку у підготовці фахівців галузі знань «Управління та адміністрування», кадровому забезпеченню розбудови держави європейського рівня.

У рамках конференції відбудуться пленарне та секційні засідання, круглі столи, а також з 13.00 працюватимуть:

- ІІ міжнародний науковий симпозіум «Держави і ринки в умовах глобальних трансформацій» до 400-річчя політичної економії – науки про закони управління господарством: Politicos, Oicos, Nomos. Учасники заходу: директор ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Валерій Геєць, голова Ради Асоціації українських банків, співголова Громадської ради при Національному банку України Станіслав Аржевітін, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктор Базилевич. Мета симпозіуму – сучасне політико-економічне переосмислення закономірностей розвитку держав, національних систем регулювання економіки і ринків, ціннісних орієнтацій та фундаментальних чинників, стимулів, мотивацій економічної активності людини і соціуму в умовах глобальних трансформацій;

- вебінар за міжнародною участю «Міжнародний рік оцінювання 2015: перешкоди і можливості для України», де буде представлено досвід Польщі, Киргизстану, США та Канади у сфері оцінювання державної політики.

- майстер-клас з моніторингу та оцінювання проектів на основі результатів у рамках проекту Світового банку «Розбудова спроможності з моніторингу та оцінювання проектів в Україні»;

- круглий стіл «Міжнародна співпраця для розвитку професійно-особистісних компетенцій державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування» в рамках проекту MATRA з удосконалення співпраці органів виконавчої влади і громади, розвитку «гнучкої демократії» «Культура державного службовця в умовах демократії» спільно з Голландським інститутом державного управління (PBLQ-ROI) за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Запрошуємо взяти участь у запланованому заході.

Акредитація ЗМІ на захід за тел: 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net