28.05.2015

Зранку, 27 травня, до міста Сєверодонецьк Луганської області рятувальники ДСНС України доправили гуманітарну допомогу від Турецького агентства зі співробітництва та координації. За рішенням Луганської ОДА вантаж був переданий Благодійному фонду Олександра Романовського, який розподілить гуманітарну допомогу між переселенцями із району проведення АТО та жителями прифронтових населених пунктів.

До складу гуманітарного вантажу входять рибні та м`ясні консерви, овочева консервація, згущене молоко, олія, чорний пакетований чай, дитяче харчування, крупи фасовані, зубні щітки, зубна паста, мило, пральний порошок, шампунь, рушники махрові. Всього було доставлено гуманітарної допомоги в кількості 25 515 одиниць.

Довідково

Гуманітарна допомога від Турецького агентства зі співробітництва та координації була передана ДСНС 25 травня у м. Вишневому Київської області. Гуманітарну допомогу Україні передали Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель та координатор Програми ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат. Українську сторону представляв Голова ДСНС Микола Чечоткін.